KONTAKTA OSS

Växel: 013-30 33 00

info@massupport.se

 

Org.nr:  556743-4930

 

Postadress

Mäss Support i Sverige AB

Skänningevägen 1

590 33  Fornåsa

 

Leveransadress

Mässupport

Idögatan 14

582 78  Linköping

 

Fakturaadress

Mässupport i Sverige AB

LIN 1555 Scancloud

831 97  Östersund

PDF-faktura: inbox.lev.200020@arkivplats.se 

E-faktura: Kontakta oss för uppgifter.

 

PROJEKTGRUPP

 

 

Thom Andersson

VD / Projektledare

+46(0)765-27 62 70

thom@massupport.se

 

 

Niklas Kaldenberg

Senior Projektledare

+46(0)765-27 62 80

niklas.kaldenberg@massupport.se

 

 

Gustav Eliasson

Produktionsledare Expo Print 3d-cad

+46(0)765-27 62 71

gustav@massupport.se

 

SÄLJ & ADMINISTRATION

 

 

Torbjörn Johansson

Marknad / Administration

+46(0)703-49 30 87

torbjorn@massupport.se

 

 

Jennie Granberg

Kontorsansvarig

+46(0)765-27 62 75

jennie@massupport.se

 

LAGER & LOGISTIK

 

 

Tony Lövunger

Lageransvarig

+46(0)765-27 62 74

tony@massupport.se

 

 

Conny Hellqvist

Lager / Montör Expo

+46(0)765-27 62 73

conny@massupport.se

 

MONTÖRER

 

 

Tomas Blomberg

Montör Expo Storbild

+46(0)765-27 62 78

tomas@massupport.se

Jörgen Olofsson

Montör Tält

+46(0)765-27 62 72